Vlasové sérum s mateří kašičkou 115g

Kód: P1117
Značka: Pleva
159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

• zabraňuje vypadávání vlasů
• stimuluje vlasovou pokožku a povzbuzuje činnost vlasových kořínků
• podporuje růst nových a silných vlasů
• neobsahuje alkohol

 

Detailní informace

100% přírodní produkty
100% přírodní produkty
kvalitní a pečlivě vybrané produkty od těch nejlepších výrobců
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 2 000 Kč
rychlá expedice objednávek
Ekologické a udržitelné balení
Ekologické a udržitelné balení
recyklovatelné materiály
Letité zkušenosti v oboru
Letité zkušenosti v oboru
rádi vám poradíme s výběrem

Detailní popis produktu

(Ne)obyčejná kopřiva

Pozoruhodných vlastností kopřiv si všímaly bylinkářky už od nepaměti. I naše babičky a prababičky ji ke zkrášlování hojně využívaly a výluh z kopřiv platil za skvělého pomocníka pro zdravou a bujnou kštici. Naši předkové využívali její pozitivní účinky především na jaře, protože výhonky mladých kopřiv mají nejvyšší podíl všech zmiňovaných látek. Kopřivové šampony a vlasové vody patřily dlouhá léta k tradičním výrobkům. Díky našemu vlasovému séru můžete výtažky z kopřiv své pokožce dopřát velmi intenzivně.

AnaGain ovlivňuje růstovou fázi vlasového folikulu

Pod názvem AnaGain se skrývá rozpustný extrakt z organických hrachových výhonků. Tato látka podporuje přirozený růstový cyklus vlasů. Řada klinických studií potvrdila, že AnaGain snižuje ztrátu vlasů a zlepšuje jejich hustotu. Účinná látka totiž ovlivňuje růstovou fázi vlasového folikulu a vývoj vlasu jako takového. Její výsledky navíc nejsou závislé na věku či pohlaví.

Extrakt AnaGain byl předmětem řady vědeckých studií, za zmínku ovšem stojí ta polská. Vědci při ní měřili fázi vlasového růstu, při které se kořenové buňky vlasu rozdělují a vznikají nové folikuly. Během tří měsíců se studie zúčastnili muži i ženy ve věku 21 až 37 let a na zónu o velikosti 1 čtverečního centimetru si nechali aplikovat gel. Výsledky studie ohromily i samotné výzkumníky. Došlo totiž k významnému nárůstu růstového koeficientu vlasů. Ze 40 % na 78 %. Součástí studie byl také dotazník, ve kterém dobrovolníci sami zaznamenávali nejrůznější změny. 85 % z nich pozorovalo velmi pozitivní výsledky. Rovných 95 % účastníků studie potvrdilo, že se velmi zlepšil vzhled jejich vlasů. 71 % dobrovolníků uvedlo, že jsou jejich vlasy odolnější, u 80 % dobrovolníků byly méně lámavé a silnější a 83 % potvrdilo, že se růst jejich vlasů znovu obnovil.

I díky takovým výsledkům nás před několika lety extrakt AnaGain zaujal – stal se postupně nedílnou součástí našich šamponů a vlasových vod. Ve vlasovém séru tedy tato účinná látka rozhodně nemohla chybět.

Kofein stimuluje hlavu zevnitř i zvenku

Vzpomeňte si, jak vás šálek dobré kávy vždycky probere a nakopne. Podobně působí nejen uvnitř těla, ale také na jeho povrchu. Kofein totiž probouzí vlasy k životu. Stimuluje vlasovou pokožku, podporuje růst nových a silných vlasů a snižuje jejich vypadávání. A to je přesně to, co každá žena bez ohledu na délku a kvalitu vlasů potřebuje.

Mateří kašička, výživa královen

Zatímco běžné včelí dělnice, které pojídají pyl a med, se dožívají maximálně pár týdnů nebo měsíců, královna krmená mateří kašičkou se dožívá hned několika let. Díky spojení mateří kašičky s dalšími výše uvedenými složkami, dostanou vaše vlasy jedinečnou péči.

Složení

Aqua, Propanediol, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Urtica Dioica Extract (výtažek z kopřivy dvoudomé), Isomalt (součást účinné látky Anagain), Caffeine (kofein), Xanthan Gum, Phenylpropanol, Parfum, Benzyl Alcohol, Pisum Sativum Sprout Extract (výtažek z hrachových výhonků – součást účinné látky Anagain), Royal Jelly (mateří kašička), Dehydroacetic Aicd, Sodium Banzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

 Vlasové sérum s mateří kašičkou Pleva
Návod k použití

Vlasové sérum s mateří kašičkou naneste na vlhké či suché vlasy přímo k pokožce hlavy, nikoli po jejich délce. Pokožku jemně masírujte. Pokud trpíte častým vypadáváním vlasů, opakujte proceduru 2–3krát týdně.

 

Tento výrobek má čistě přírodní složení. Suroviny jsou z obnovitelných zdrojů a jsou použity šetrné výrobní procesy. Více informací

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
O NÁS

Rodinná firma z malebného podhůří Orlických hor

Naše provozovna se nachází v lázeňském městečku Potštejn v malebném podhůří Orlických hor, ale výrobky Rodinné firmy Pleva naleznete ve zdravých výživách, drogeriích i včelích obchodech. Jsme rodinná firma, která vznikla díky velkému nasazení manželů Hanky a Milana Plevových a dnes roste a košatí díky úsilí jejich dětí i práci pečlivých a vstřícných zaměstnanců.

Příběh naší rodinné firmy Pleva pro vás vypráví její zakladatelé Hanka a Milan Plevovi. Pohodlně se usaďte, protože to bude na delší povídání.

Naše společné podnikání totiž začalo hned po revoluci – vždycky jsme byli velmi pracovití a aktivní, a tak jsme změnu režimu uvítali. Manžel choval včely dlouhá léta jako koníček. Chov ho bavil, ale stále jsme si nebyli jisti, jestli bychom tím uživili rodinu se třemi dětmi.

Už tehdy jsme používali mast s propolisem a propolisovou tinkturu a věděli jsme, že včelí produkty mají zázračné účinky. Zákazníci, kteří si chodili pro med, se navíc na tyto produkty často ptali, protože byly všude nedostatkovým zbožím. Vyrobili jsme tedy zhruba 50 kusů tinktury a „vyrazili do ulic“ zjistit, zda by o ně měl někdo zájem. Výsledek nás překvapil a ohromil. Do hodiny jsme prodali úplně všechno. A úplně stejné výsledky měla i mast s propolisem. Od tohoto okamžiku jsme změnili náš podnikatelský plán z chovu včel na zpracování včelích produktů a počet našich včelstev se ustálil na 60.