Dárkový sáček včelí svět Hanky

Kód: P1392
Novinka
Značka: Pleva
212 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

• univerzální a opakované využití
• ručně šitý přímo v Potštejně
• originální vzor z dílny Hanky Plevové

Detailní informace

100% přírodní produkty
100% přírodní produkty
kvalitní a pečlivě vybrané produkty od těch nejlepších výrobců
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 2 000 Kč
rychlá expedice objednávek
Ekologické a udržitelné balení
Ekologické a udržitelné balení
recyklovatelné materiály
Letité zkušenosti v oboru
Letité zkušenosti v oboru
rádi vám poradíme s výběrem

Detailní popis produktu

Praktické balení, které můžete používat znovu a znovu

Do praktického sáčku schováte kosmetiku či jinou drobnost a vznikne vám tak dárek 2v1, který už nemusíte balit, takže nevznikne další odpad. Dárkový pytlíček je tak udržitelnou alternativou k jednorázovému dárkovému papíru a obdarovaný ho může dále využívat mnoha způsoby. Schová do něj kosmetiku, pomůcky na šití či jiné věci, které chce mít na jednom místě. Skvěle poslouží také jako cestovní balení na kosmetiku či cokoli jiného.

Dárkový pytlíček - včelí svět Hanky Plevové, Pleva

A nebo ho může využít jako dárkové balení pro někoho dalšího. Díky své šikovné velikosti a univerzálnímu vzoru se hodí k jakékoli příležitosti, a navíc je skvělým řešením pro balení dárků nepravidelných tvarů, u nichž bývá hezky vypadající zabalení obtížné. S dárkovým pytlíčkem bude každý dárek zabalený elegantně a navíc jednoduše – stačí zatáhnout za šňůrku a máte zabaleno.

Velikost pytlíčku: 18 cm x 22 cm

Dárkový pytlíček - Včelí svět Hanky Plevové
Vzor, jaký nikde jinde nenajdete

Sáček zdobí motiv navržený a ručně nakreslený Hankou Plevovou, skládá se z jednotlivých obrázků ze včelího světa v bílo - medové barevné kombinaci. Včely jsou symbolem práce, přírody a lásky k detailům, což jsou hodnoty, kterých si ceníme. Ruční šití každého pytlíčku zajišťuje jeho jedinečnost a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
O NÁS

Rodinná firma z malebného podhůří Orlických hor

Naše provozovna se nachází v lázeňském městečku Potštejn v malebném podhůří Orlických hor, ale výrobky Rodinné firmy Pleva naleznete ve zdravých výživách, drogeriích i včelích obchodech. Jsme rodinná firma, která vznikla díky velkému nasazení manželů Hanky a Milana Plevových a dnes roste a košatí díky úsilí jejich dětí i práci pečlivých a vstřícných zaměstnanců.

Příběh naší rodinné firmy Pleva pro vás vypráví její zakladatelé Hanka a Milan Plevovi. Pohodlně se usaďte, protože to bude na delší povídání.

Naše společné podnikání totiž začalo hned po revoluci – vždycky jsme byli velmi pracovití a aktivní, a tak jsme změnu režimu uvítali. Manžel choval včely dlouhá léta jako koníček. Chov ho bavil, ale stále jsme si nebyli jisti, jestli bychom tím uživili rodinu se třemi dětmi.

Už tehdy jsme používali mast s propolisem a propolisovou tinkturu a věděli jsme, že včelí produkty mají zázračné účinky. Zákazníci, kteří si chodili pro med, se navíc na tyto produkty často ptali, protože byly všude nedostatkovým zbožím. Vyrobili jsme tedy zhruba 50 kusů tinktury a „vyrazili do ulic“ zjistit, zda by o ně měl někdo zájem. Výsledek nás překvapil a ohromil. Do hodiny jsme prodali úplně všechno. A úplně stejné výsledky měla i mast s propolisem. Od tohoto okamžiku jsme změnili náš podnikatelský plán z chovu včel na zpracování včelích produktů a počet našich včelstev se ustálil na 60.