TERMOPOLŠTÁŘEK - MEDIUM

Kód: OST003
TOP produkt
Značka: Jukl
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Zdravotní pomůcka určená k terapii teplem nebo chladem. Hodí se na Vaši bolavou šíji, hrudník nebo podbříšek. Nešpiní, je trvanlivý a dobře se s ním manipuluje. 

Detailní informace

100% přírodní produkty
100% přírodní produkty
kvalitní a pečlivě vybrané produkty od těch nejlepších výrobců
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 2 000 Kč
rychlá expedice objednávek
Ekologické a udržitelné balení
Ekologické a udržitelné balení
recyklovatelné materiály
Letité zkušenosti v oboru
Letité zkušenosti v oboru
rádi vám poradíme s výběrem

Detailní popis produktu

Termopolštářek udržuje teplo a chlad velmi dlouhou dobu a dosahuje extrémně dobré prohřátí těla do velké hloubky. Termopolštářek je vhodný jak pro dospělé, tak pro děti.
Provedení a obsah termopolštářku: Jedná se o polštářek z velmi odolné a houževnaté pětivrstvé fólie, naplněný vysoce jakostní rašelinou.
Ohřátý nebo ochlazený termopolštářek přiložte na ošetřovanou část těla. Při terapii teplem zabalte termopolštářek do utěrky (látky)!
Použití
Terapie teplem: Vhodná při bolestech zad, ledvin, uší nebo žaludku, namožení svalů, měsíčkách, revmatických potížích, nachlazení, ischiasu, houseru (bedernímu ústřelu), zánětu močového měchýře a močových cest, migrénách, apod.Terapie chladem: Vhodná při pohmoždění, podvrtnutí, akutních zánětech, pobodání hmyzem, dně, zánětu varlat, apod.
Zahřátí termopolštářku:
- ve vodní lázni (doporučený postup): Vodu v nádobě vhodné velikosti uveďte do varu. Nádobu sejměte ze sporáku (vypněte sporák) a opatrně termopolštářek vložte do vařící vody a nechte ho v ní 10 až 15 minut ponořený.
- v parní troubě: Termopolštářek nahřívejte při teplotě 80°C přibližně 3 minuty.
- v mikrovlnné troubě: Nastavte výkon na 600 W a nechte ji maximálně 2 minuty zapnutou nebo lépe po 1 minutových intervalech vždy termopolštářek vyjměte z mikrovlnky, přeložte ho naopak nebo změňte jeho polohu tak, aby se prohříval rovnoměrně a vždy zkontrolujte jeho teplotu.. Je to zdlouhavější, ale bezpečnější a účinnější postup.
Ochlazení termopolštářku: Pro ochlazení vložte termopolštářek na cca 1 až 2 hodiny do lednice
UPOZORNĚNÍ: Kontakt s horkým kovovým povrchem nebo otevřeným ohněm zapříčiní poškození fólie termopolštářku! Neohřívat v pečící troubě! Nechladit v mrazáku!
Rozměry: cca 160x590 mm, hmotnost 1350 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bohumil Jukl

Muž se silným charakterem, zkušenostmi, vírou i energií. Bohumil Jukl patří k léčitelům staré gardy, za něhož hovoří výsledky pacientů. Dlouhá léta se věnuje bylinám a léčitelství, aby pomohl lidem najít cestu ke kořenům přírody, sebe samým, a tak zpět ke svému zdraví.

Medicínské vzdělání, učení u proslulého léčitele Jindřicha Paseky a víra v jeho poslání mu dává sílu pomáhat lidem pomocí bylin a energií již mnoho let. Bohumil Jukl často spolupracuje s odbornými lékaři tak, aby výsledek léčení byl vždy pacientům jen ku prospěchu.