Mýdlenka keramická oválná

Kód: P1385
Novinka
Značka: Pleva
399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

• praktický a elegantní doplněk koupelny
• jemné přírodní tóny
• ruční výroba

Detailní informace

100% přírodní produkty
100% přírodní produkty
kvalitní a pečlivě vybrané produkty od těch nejlepších výrobců
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 2 000 Kč
rychlá expedice objednávek
Ekologické a udržitelné balení
Ekologické a udržitelné balení
recyklovatelné materiály
Letité zkušenosti v oboru
Letité zkušenosti v oboru
rádi vám poradíme s výběrem

Detailní popis produktu

Praktická a elegantní

Ručně vyráběná keramická mýdlenka v jemných přírodních tónech je nejen praktickým pomocníkem, ale také elegantním koupelnovým doplňkem. Mýdlenky jsou v tomto designu vyráběné pouze pro nás a díky ruční výrobě je každý kus jedinečným originálem, který může zdobit právě vaši koupelnu.

Keramická mýdlenka oválná, ruční výroba, Pleva

Mýdlenka je v klasickém provedení s odtokovými otvory v jejím středu, aby vaše oblíbené mýdlo neleželo ve vodě a vydrželo vám co nejdéle. Ve spodní části je mýdlenka probraná, aby nestála celým dnem na umyvadle a navíc opatřená praktickými nožkami, díky nimž se nemusíte bát, že vám poškodí umyvadlo, nebo vám z něho sklouzne. Povrch mýdlenky je opatřen kvalitní lesklou glazurou.

Rozměry: cca 10,5 x 9 cm (vzhledem k ruční výrobě se rozměry jednotlivých kusů mohou mírně lišit)

 
Aby mýdlenka dělala dlouho radost

Občas, ideálně před tím, než nahradíte vypotřebované mýdlo novým kouskem, odstraňte z mýdlenky zbytky starého mýdla, opláchněte ji vodou a osušte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
O NÁS

Rodinná firma z malebného podhůří Orlických hor

Naše provozovna se nachází v lázeňském městečku Potštejn v malebném podhůří Orlických hor, ale výrobky Rodinné firmy Pleva naleznete ve zdravých výživách, drogeriích i včelích obchodech. Jsme rodinná firma, která vznikla díky velkému nasazení manželů Hanky a Milana Plevových a dnes roste a košatí díky úsilí jejich dětí i práci pečlivých a vstřícných zaměstnanců.

Příběh naší rodinné firmy Pleva pro vás vypráví její zakladatelé Hanka a Milan Plevovi. Pohodlně se usaďte, protože to bude na delší povídání.

Naše společné podnikání totiž začalo hned po revoluci – vždycky jsme byli velmi pracovití a aktivní, a tak jsme změnu režimu uvítali. Manžel choval včely dlouhá léta jako koníček. Chov ho bavil, ale stále jsme si nebyli jisti, jestli bychom tím uživili rodinu se třemi dětmi.

Už tehdy jsme používali mast s propolisem a propolisovou tinkturu a věděli jsme, že včelí produkty mají zázračné účinky. Zákazníci, kteří si chodili pro med, se navíc na tyto produkty často ptali, protože byly všude nedostatkovým zbožím. Vyrobili jsme tedy zhruba 50 kusů tinktury a „vyrazili do ulic“ zjistit, zda by o ně měl někdo zájem. Výsledek nás překvapil a ohromil. Do hodiny jsme prodali úplně všechno. A úplně stejné výsledky měla i mast s propolisem. Od tohoto okamžiku jsme změnili náš podnikatelský plán z chovu včel na zpracování včelích produktů a počet našich včelstev se ustálil na 60.